Megnyílik a szabadkai Károli Könyvtár

Szeretnénk tájékoztatni mindazokat, akik érdeklődnek a könyvek, kultúra és a protestantizmus iránt, hogy szombaton, június 24-én egy rendkívül izgalmas eseményre kerül sor a Károli Könyvtárban. Ez az esemény nem más, mint a Károli Könyvtár bemutatója, amely a 11 órakor kezdődő Károli fórummal lesz egybekötve.

Károli-könyvtár

A Károli fórum a Károli Gáspár Protestáns Kutatóközpont első kiadványának bemutatásával veszi kezdetét. Az új kiadvány címe “Gutenberg és a protestantizmus”. Ez az első lépés a Károli Könyvtár ambiciózus projektjében, hogy folyamatosan gazdagítsa a tudományos irodalmat a protestantizmus területén.

Az eseményre minden érdeklődőt örömmel várunk. Legyenek akár könyvtári kedvelők vagy csak vallási témák iránt érdeklődők. A bemutató és fórum kiváló lehetőséget nyújt arra, hogy mélyebben megismerkedjenek a protestantizmus történetével és az ahhoz kapcsolódó fontos eseményekkel.